Kariera

Kontroler jakości mebli tapicerowanych

Obowiązki:

  • kontrola jakości surowców i półproduktów w toku produkcji,
    • kontrola jakości wyrobów gotowych,
  • analiza bieżących wyników jakościowych i reklamacyjnych,
  • tworzenie standardów jakościowych oraz egzekwowanie ich przestrzegania.

Wymagania:

  • mile widziana znajomość surowców i materiałów wykorzystywanych w produkcji mebli tapicerowanych,
  • skrupulatność, spostrzegawczość i analityczne podejście do wykonywanej pracy,
  • umiejętność komunikacji: konstruktywna krytyka i egzekwowanie wymagań jakościowych.

Warunki

  • praca na pełny etat
  • umowa o pracę

Pracownik transportu wewnętrznego

Obowiązki:

  • zapewnienie płynności produkcji poprzez dostawę półproduktów na stanowiska pracy,
  • obsługa buforów pomiędzy wydziałami

Wymagania:

  • umiejętność zarządzania obszarem składowania,
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy.

Warunki

Kontakt:

tel. 62 782 98 71/72

email. kadrypiaski@gabi.com.pl